ביטוח תאונות אישיות

Skip Navigation Linksדף הביתפתרונות ופוליסותביטוח תאונות אישיות
תמונה פתרונות ופוליסות

ביטוח תאונות אישיות ונכות תעסוקתית

לקחת אחריות על הבלתי צפוי

תאונה היא דבר בלתי צפוי. תאונות יכולות לקרות לכל אחד, בכל מקום. אי אפשר למנוע תאונות, אך ניתן בהחלט להיערך אליהן מבחינה כלכלית.

מהו ביטוח תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות מעניק פיצוי כספי חד פעמי למבוטח במקרה של תאונה, העומדת בקריטריונים בפוליסה. הכוונה היא בדרך כלל במקרים של תאונת דרכים, תאונת עבודה, תאונה בבית, תאונה ברחוב או כל תאונה אחרת .

עלויות הטיפול הרפואי והוצאות השיקום עלולות להיות גבוהות ולהשאיר אתכם פגיעים, לא רק מבחינה פיזית, אלא גם מבחינה כלכלית.

נכות תעסוקתית – מדוע כדאי לרכוש גם כיסוי זה, במסגרת ביטוח תאונות אישיות?

תאונה משבשת את שגרת החיים הרגילה ובמקרים רבים גם מונעת מהנפגע את היכולת לעבוד. במידה והנפגע מבוטח בביטוח תאונות אישיות הוא יקבל פיצוי חד פעמי
כיסוי נכות תעסוקתית - מעניק פיצוי כספי, במקרה בו המבוטח אינו יכול להמשיך לעבוד בשל הפגיעה מהתאונה.

מהו כיסוי נכות תעסוקתית ?

כיסוי נכות תעסוקתית מאפשר למבוטח לקבל תשלום חודשי (בין 1000 ₪ ל- 4,000 ש"ח ) ולא רק תשלום חד פעמי, לאחר 7 ימי המתנה בלבד ( או 14, או 30 ימי המתנה ע"פ בחירת המבוטח ). זאת בנוסף לפיצוי החד פעמי המתקבל במסגרת ביטוח תאונות אישיות. תקופת התשלום יכולה להיות 18 חודשים או 36 חודשים, לפי בחירת המבוטח. כמו כן, הפיצוי בגין כיסוי הנכות התעסוקתית אינו מתקזז עם פיצויים נוספים שהמבוטח זכאי לקבל כגון: ביטוח לאומי, אובדן כושר עבודה וכו'.
על מנת שהמבוטח יוכל לקבל הן פיצוי חד פעמי והן פיצוי חודשי בהתאם לבחירתו, עליו לשלב ברכישת הביטוח, גם ביטוח תאונות אישיות וגם כיסוי נכות תעסוקתית.

ביטוח תאונות אישיות ונכות תעסוקתית - בארז הגליל סוכנים לביטוח

ביטוח תאונות אישיות ונכות תעסוקתית הם כיסויים המחייבים מחשבה מתוכננת קדימה, תוך בחינת הצרכים הייחודיים לכל מבוטח ולהשלכות של תאונה, חלילה אם תקרה, על שגרת חייו.
נציג הסוכנות יתאים לכם ביטוח תאונות אישיות וכיסוי נכות תעסוקתית, תוך התחשבות בדרישותיכם ובראייה מקצועית, מעודכנת ואחראית.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף אודות ארז הגליל סוכנים לביטוח >>