פתרונות לפרישה

Skip Navigation Linksדף הביתפתרונות ופוליסותפתרונות לפרישה
תמונה פתרונות ופוליסות

יציבות כלכלית בגיל השלישי

היציאה לגמלאות מביעה עימה הזדמנויות ואפשרויות חדשות. יחד עם זאת, חשוב להגיע מוכנים לפנסיה ולנצל באופן הטוב ביותר את החסכונות והנכסים. צוות ארז הגליל סוכנים לביטוח, ילווה אתכם באחריות וברגישות בדרככם החדשה.

פתרונות לפרישה - ארז הגליל סוכנים לביטוח

במהלך שנות העבודה, המתפרשות על פני כמה עשרות שנים, אדם צובר נכסים, חסכונות ותכניות פיננסיות שונות. לקראת היציאה לגמלאות יש צורך בהיערכות ובהערכה מחודשת של כל הנכסים הפיננסיים. חשוב לאתר את כל הכספים ולתכנן בתבונה את הדרך הכלכלית החדשה והאחראית ביותר. צוות ארז הגליל סוכנים לביטוח, מציע לכם ליווי אישי ומקצועי, מבוסס על ידע מעודכן, על ניסיון ו על היכרות עמוקה עם שוק הביטוח והפיננסים בארץ.

להתכונן לפרישה ב-5 צעדים >>

מהם פתרונות לפרישה?

החיים בגמלאות הם בקצב אחר, נינוח יותר. יש זמן למנוחה, להגשמת חלומות, לטיולים, לנסיעות ולהנאה מכל מה שיש לחיים להציע. עם זאת, עדיין יש צורך במימון החיים החדשים ובביטחון כלכלי לקראת מה שצפוי בעתיד. אחד השינויים הגדולים בחיי הגמלאים הוא הפסקת תשלום המשכורת מידי חודש. את המשכורת מחליף תשלום הפנסיה. עדיין יש צורך בתכנון פיננסי מקיף ובהשקעה נבונה של כספים לקראת העתיד.

פתרונות לפרישה הם אפשרויות של השקעה, חיסכון ומימוש העומדים בפני הלקוח לקראת פרישה ובפנסיה עצמה. ליווי מקצועי של איש פיננסיים, יקצר תהליכי בירוקרטיה, יאתר נכסים פיננסיים אבודים, יציע ייעוץ בתכנון פיננסי עתידי, יעזור לנצל הקלות מס והטבות נוספות וימליץ על אפשרויות השקעה נוספות.

שאלות ותשובות בנושא פתרונות לפרישה >>

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף אודות ארז הגליל סוכנים לביטוח >>