ביטוח חיים

Skip Navigation Linksדף הביתפתרונות ופוליסותביטוח חיים
תמונה פתרונות ופוליסות

לבחור בביטחון כלכלי

ביטוח חיים מציע כיסוי במקרים של מוות או פגיעה בכוח הפרנסה. סוכנות ארז הגליל סוכנים לביטוח, תתאים עבורכם מוצרי ביטוח חיים במקצועיות ובאחריות, להמשך ביטחון כלכלי יציב.

ביטוח חיים - ארז הגליל סוכנים לביטוח

כל אדם העובד למחייתו ומפרנס את משפחתו, חייב לעצמו ולהם ביטוח חיים אמין ואיכותי. כדי לבחור במוצר המתאים ביותר וליהנות מכל היתרונות הקיימים בו, כדאי לקבל ליווי מקצועי ומנוסה בתחום הביטוח. צוות ארז הגליל סוכנים לביטוח, מכיר היטב את שוק ביטוח החיים ויידע להתאים באחריות, מוצרי ביטוח חיים מצוינים, לכל לקוח.

מהו ביטוח חיים?

החיים עשויים להיות בלתי צפויים, לא ניתן לנבא מה יוליד יום ומהו הגורל של כל אחד מאיתנו. ביטוח חיים הוא פיתרון יעיל לביטחון כלכלי יציב, גם כשהקרקע נשמטת לפתע מתחת לרגליים.
ביטוח חיים מציע רשת ביטחון כלכלי במצבים בהם מתממש אחד ממצבי הסיכון: מוות, אובדן כושר עבודה, פגיעות גוף קשות ונכות.

חברות הביטוח מציעות פוליסות שונות, כשלכל אחת מהן יתרונות משלה. העיקרון הבסיסי המשותף לכולן קובע כי המבוטח ישלם מידי חודש פרמיה לחברת הביטוח. גובה הפרמיה נקבע לפי תחשיב המבוסס על נתוניו האישיים של המבוטח. ככל שמצבו הבריאותי יהיה פגיע, כך יצטרך לשלם יותר. או במילים אחרות, גובה הפרמיה נקבע על פי גודל הסיכון. חברת הביטוח מצד שני, מתחייבת לשלם למבוטח או ליורשיו סכום כסף קבוע מראש, בעת מימוש אחד הסיכונים.

כמה ביטוח חיים אתה צריך? >>

קיימות תכניות ביטוח חיים המאפשרות צבירה של הפרמיה כמו בתכנית חיסכון. אלה המבוססות על ריסק טהור, אינן מאפשרות חיסכון בכלל. ניתן לשלב בין התכניות וליצור תכנית ביטוח חיים מותאמת בדיוק לאורח החיים ולתכניות העתידיות לבוא.

כמה יעלה לך ביטוח חיים? >>

שאלות ותשובות בנושא ביטוח חיים >>

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף אודות ארז הגליל סוכנים לביטוח >>