חכם מי שמתכנן רחוק

בחירה בחיסכון פנסיוני יעיל צריכה להיות אחראית, מדויקת ומבוססת על היכרות עם אורח חייו של הלקוח. צוות ארז הגליל סוכנים לביטוח, מכירים את קהל הלקוחות ומחויבים לרווחתו ולבחירות טובות לעתיד

שאלות ותשובות בנושא חיסכון פנסיוני >>

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף אודות ארז הגליל סוכנים לביטוח >>

מהו חיסכון פנסיוני

מסלולי החיסכון הפנסיוני העיקריים הם: ביטוח מנהלים, קרן פנסיה וקופות גמל. לכל אחד מן המסלולים יתרונות משלו. חברות הביטוח ממשיכות לפתח ולהתאים את המוצרים, משלושת הסוגים, כך שיתאימו באופן מיטבי לעולמנו המשתנה תדיר.

כל מוצרי החיסכון הפנסיוני מציעים הפרשה חודשית של סכום כסף קבוע, תנאי חיסכון נוחים ומתגמלים וקבלת ההון הצבור בצורת תשלום חודשי או כמענק חד פעמי.

לכל אחד ממוצרי החיסכון הפנסיוני יתרונות משלו. כדאי לקבל מידע מקיף בנושא ולבחור לפי שיקולים אישיים את מסלול החיסכון היעיל ביותר. חשוב לדעת כי קיימת אפשרות להוסיף רכיבי ביטוח לחיסכון הפנסיוני. כך למשל, ניתן להוסיף לתכנית ביטוח המנהלים רכיב של ביטוח חיים המבטיח כיסוי למבוטח או ליורשיו במקרים של מוות או אובדן כושר עבודה. זאת בלי לפגוע בזכויות המקוריות הנובעות מתכנית החיסכון הפנסיוני.

שוק הפיננסים מציע מבחר של מסלולי חיסכון לקראת היציאה לפנסיה. המשותף לכולם הוא העיקרון לפיו, ככל שהחיסכון מתחיל מוקדם, כך הרווח גדול ומתגמל יותר. יחד עם זאת, חשוב לבחור במסלול חיסכון פנסיוני מתאים לאורח ולקצב החיים האישי. צוות ארז הגליל סוכנים לביטוח, מתמצא בתחום החיסכון הפנסיוני, מקפיד להתעדכן בכל המוצרים החדשים ובכל הפיתוחים האחרונים בחברות הביטוח המובילות. לקוחות הסוכנות נהנים מתנאים נוחים, מוצרים מצוינים ומליווי אישי לאורך השנים