כללי

פגישת שירות בנושא תיק הביטוח שלכם

מתי לאחרונה עברתם ובדקתם את תיק הביטוח שלכם? האם אתם יודעים אילו ביטוחים וכיסויים הוא כולל? האם דאגתם להתאים את הכיסויים בהתאם לשינויים שהתרחשו בחייכם לאורך השנים?

בין אם אתם לקוחות של ארז הגליל סוכנים לביטוח ובין אם לא, אני מזמין אתכם ליצור עמנו קשר ולקבוע פגישת שירות בהקדם.

מה החשיבות של פגישה פעם בשנה?

בפגישה נשב יחד ונעבור על תיק הביטוח שלכם, נבחן האם יש ברשותכם את כל הביטוחים הרלוונטיים והחיוניים לכם והאם יש חשיבות לרכישת כיסויים נוספים.

בפגישה נברר האם ניתן להוזיל פוליסות ביטוח קיימות וכמו כן, האם ישנם כיסויים שכבר אינם רלוונטיים וניתן לבטלם ולהחליפם בחיוניים יותר בהתאם לסטטוס המשפחתי שלכם. לדוגמא: מבוטח בגיל 70, יש להניח כי לא יהיה בהכרח זקוק עוד לביטוח חיים שמעניק כיסוי לילדיו. במקרה הזה רבים הסיכויים שעליו לדאוג כעת יותר לעצמו ולעתידו – משמע לשקול ולרכוש כיסוי של 

נבדוק מה חשוב לעדכן בפוליסות וזאת בהתאם לשינויים התעסוקתיים שחלו בחייכם. לדוגמא: אם אתם עובדים כעצמאים והכיסוי לאובדן כושר עבודה נמוך מהכנסתכם בפועל – יש לבצע שינוי בגובה הכיסוי.

לקבלת מידע נוסף צרו קשר>>

בברכה,
ארז חזן, מנכ"ל ארז הגליל סוכנים לביטוח.

 

הודעה בנוגע לאיתור כספי חיסכון

תחילת חודש מאי 2013 עלה לאוויר אתר אינטרנט, שבו ניתן לאתר חסכונות פנסיוניים ופוליסות ביטוח חיים של המבוטח או של קרוב משפחתו, שנפטר.

ניתן לקבל מידע אודות קרנות פנסיה, ביטוחי חיים, קופות גמל וקרנות השתלמות. השירות פשוט וניתן ללא עלות, כל מה שצריך הוא להיכנס לאתר, להזין מספר תעודת זהות ופרטים נוספים לצורך זיהוי ולקבל את רשימת הגופים בהם מתנהלים הכספים.

אנו עומדים לרשותכם בכל שאלה וכמובן במציאת יעוד מתאים לניהול כספכם.

ליצירת קשר עם הסוכנות לחץ כאן >>